Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.5
BlockbusterRated ★ 2.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0- Chicago Party Aunt Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0