Series
Ratings
22
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5