Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Rated GRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0