Movies
Ratings
40
OppenheimerRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
DamselRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
DuneRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0