Series
Ratings
147- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- ToGetHerRated ★ 2.5
Street Girls FighterRated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
- Street Woman Fighter 2:World Wide LogRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.0