Series
Ratings
51
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Full House Take 2Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0