Titles you rated
Sweet 18Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0