Movies
Ratings
1140
The Nice GuysRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0