Movies
Ratings
1400
The Power of the DogRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0- Holy PunchRated ★ 1.0
Officer Black BeltRated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 1.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
DAEMUGARated ★ 1.0- The UglyRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 1.5
ReptileRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Cape FearRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0