Movies
Ratings
126
Nameless GangsterRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0