Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0