Movies
Ratings
334
MasqueradeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0