Series
Ratings
175
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness Season 2Rated ★ 1.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
MaidRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 2.5
MixteRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 1.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.0
One DayRated ★ 2.0