Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 1.0
The Four SeasonsRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
BootsRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
You Season 5Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 2.0
Ted LassoRated ★ 5.0