Movies
Ratings
445
The WailingRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
The WaitRated ★ 4.5
St. VincentRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
SelmaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The Prince & MeRated ★ 4.0