Movies
Ratings
795
Night FishingRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5