Series
Ratings
68
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 5.0
IronheartRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Where Stars LandRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
New Life BeginsRated ★ 4.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 2.5
HildaRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0- BIG FIVERated ★ 5.0