Series
Ratings
50
BridgertonRated ★ 1.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 4.0
Final Space Season 1Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
DynastyRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0