Series
Ratings
100
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.0- Yanxi Palace: Princess AdventuresRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0