Series
Ratings
134
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5