Movies
Ratings
524
The MasterRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Men of HonorRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
13 AssassinsRated ★ 1.5
The MistRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Cut OffRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5