Movies
Ratings
481
Memories of MurderRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
GeorgiaRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
I Spit on Your GraveRated ★ 0.5
CryptozooRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0