Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 0.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 2.0