Series
Ratings
141
The Lady Blessed by the Gorilla God is Adored by the Royal KnightsRated ★ 4.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 4.0
MashleRated ★ 5.0
You Are DesireRated ★ 3.5
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 5.0
My Strange HeroRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Love RevolutionRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
- 두근두근 비밀친구Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5