Series
Ratings
306
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0