Series
Ratings
109
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.0
The Empress of ChinaRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0- Bad-Memory EraserRated ★ 1.0
The Prince of Tennis ~ Match! Tennis Juniors ~Rated ★ 5.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
A Little Thing Called First LoveRated ★ 3.0
The King's AvatarRated ★ 5.0
Accidentally in LoveRated ★ 2.5
Fairyland LoversRated ★ 3.0
GuardianRated ★ 3.0- 하지미지Rated ★ 3.5
Love O2ORated ★ 3.5
Well-Intended LoveRated ★ 3.0
Well-Intended Love Season 2Rated ★ 3.0
Good Bye My PrincessRated ★ 5.0
Go Go Squid 2: Dt.Appledog's TimeRated ★ 3.0
The Bad KidsRated ★ 4.0
Love CrossedRated ★ 2.5