Titles you rated
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Great PretenderRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5- Black Clover Season 2Rated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 4.5
Tokyo Love StoryRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.5- Death ParadeRated ★ 4.0
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5