Titles you rated
This Is Going to HurtRated ★ 3.5- HonourRated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
Heroes Next DoorRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0