Series
Ratings
142- 데스노트Rated ★ 4.0
- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
Listen to Me, Girls. I'm Your Father!Rated ★ 3.0- DOG DAYSRated ★ 5.0
Tamako MarketRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Yozakura Quartet: Hana no UtaRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 4.5
Horizon in the Middle of NowhereRated ★ 3.0
Invaders of the Rokujyouma!?Rated ★ 4.0- Engaged to the UnidentifiedRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Fate/kaleid liner Prisma Illya 2wei!Rated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
AnotherRated ★ 4.5
Recently, My Sister is UnusualRated ★ 5.0
Fate/Kaleid liner PRISMA ILLYA 2wei Herz!Rated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0- The iDOLM@STERRated ★ 5.0