Series
Ratings
75- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 1.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
LegionRated ★ 2.5