Series
Ratings
140
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5