Series
Ratings
15
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
FlexxCopRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0