Series
Ratings
100
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0