Movies
Ratings
974
GreenlandRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0