Series
Ratings
183
The Art of SarahRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Chosen Season 1Rated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0