Series
Ratings
112
Chief KimRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 1.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Game Development GirlsRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0