Movies
Ratings
916
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.0
Kidnapped: Elizabeth SmartRated ★ 3.0
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 2.0
GuestRated ★ 2.5
Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica WongsoRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 3.0
The Carman Family DeathsRated ★ 2.0
My Father, the BTK KillerRated ★ 3.5
Curry & Cyanide: The Jolly Joseph CaseRated ★ 2.5
Missing: The Lucie Blackman CaseRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.5
What Jennifer DidRated ★ 3.0
Memories of a Murderer: The Nilsen TapesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Menendez BrothersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
A Deadly American MarriageRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.0