Series
Ratings
100
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Kominsky MethodRated ★ 4.0
The Kominsky MethodRated ★ 4.0
The Kominsky MethodRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.0
DevsRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
AwayRated ★ 4.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Tuca & BertieRated ★ 4.0