Series
Ratings
322
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
SirensRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
To My HarryRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
The Night Agent Season 2Rated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5