Titles you rated
The Walking DeadRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5