Series
Ratings
30
WakakozakeRated ★ 5.0- すいかRated ★ 4.5
- Wakako zake Season 6Rated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Wakako zake Season 5Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.5- Wakako Zake Special Hida Sake Brewery TourRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0