Series
Ratings
135
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 3.0