Series
Ratings
207
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Summer StrikeRated ★ 3.5