Series
Ratings
163
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Introduction to MineralogyRated ★ 2.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.0
The Demon Girl Next DoorRated ★ 2.5
WakakozakeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 2.5
AsuraRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Midsummer NightRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0