Series
Ratings
185- 僕だけのマドンナRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 0.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 1.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 1.5- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
- Phantom Thief JeanneRated ★ 2.5