Series
Ratings
86
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Detroit Metal CityRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 3.5- GhostRated ★ 3.5
- Loving YouRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
HwajungRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
The Greatest MarriageRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5