Movies
Ratings
133
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 2.0