Movies
Ratings
33
The RevenantRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 4.5