Movies
Ratings
85
Inside OutRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Force MajeureRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
10 MinutesRated ★ 4.5
Pop RedemptionRated ★ 5.0