Movies
Ratings
544
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0